HAKKIMIZDA

Mobil iletişimin hayatın vazgeçilmez unsuru olduğu günümüzde, HSV ARGE olarak biz ,siz müşterilerimize mobil hizmetin sadece bilgilendirme yönünü değil ,üretim tesisinizdeki makinelere/tezgahlara müdahale ;dağıtım ağınızdaki ürünlerinizin takibi ve yönlendirilmesi vb gibi anlık takip ve müdahelenin gerekli olduğu her konuda hizmet vermek amacıyla ürünlerimizi geliştiriyoruz.

Patentleri firmamıza ait sensör, RFID ve M2M sistemlerimizle ,Turkcell alt yapısını kullanarak , işinizle ilgili sizin belirlediğiniz sayı ve değerdeki veriyi sizlere ulaştırıyor ve gerek gördüğünüz durumlarda tek bir tuşla duruma müdahale etme imkanı sunuyoruz.

Geliştirdiğimiz sistemler ile işletmenizdeki tüm dağıtım kanalları (inbound-outbound), imalat hatları , üretim noktaları , sevkiyat , lojistik , kalite , güvenlik ve bunlar gibi birçok konu ve alanda sadece cep telefonunuzu kullanarak , herhangi bir çalışana bağlı kalmaksızın online bilgi alabilirsiniz.Yine cep telefonunuzla istediğiniz noktalarda ,o anki işleyişe tek bir tuşla müdahale edebilirsiniz. Dilerseniz roaming servisleriyle aynı hizmetleri uluslararası olarak da sağlayabilmekteyiz.